Slavíme 10 let - Výstava v prostorách Jihočeského kraje


Zapsáno 04.07.2017 07:34:59

Právě teď probíhá výstava v rámci oslavy 10. narozenin naší existence. Ano, je to tak, Krajská síť environmentálních center Krasec, z. s. již desátým rokem rozvíjí environmentální výchovu, vzdělávání a osvětu (EVVO) a ekologické poradenství v regionu. Krasec vznikl v roce 2007 jako koordinátor ekologického poradenství a v roce 2008 byla činnost sítě rozšířena o podporu ekovýchovných center. Tím vznikla platforma ekoporaden a ekovýchovných organizací napříč Jihočeským krajem, která poskytuje komplexní služby veřejnosti v této oblasti.

 

Aktuálně síť Krasec sdružuje 17 jihočeských neziskovek a všechny z nich mají na výstavě barevné plakáty plné fotek o svém poslání a náplni činnosti. Najdete je v prvním patře budovy Krajského úřadu v ulici U Zimního stadionu. Když půjdete od recepce nahoru po schodech, narazíte v mezipatře na úvodní instalaci se souhrnnými panely o Krajské síti environmentálních center, informačními materiály k rozebrání a také s plakáty o prvním českém rozcestníku šetrné turistiky www.enviroskop.cz, který Krasec připravil pro širokou veřejnost se zájmem o výlety za přírodou, krajinou a zdravým životním stylem.

O mezipatro i o patro výše probíhá současně výstava jedné z našich členských organizací. Jedná se o instalaci Přírodovědného muzea Sememec s názvem Očima návštěvníků o činnosti organizace a o sbírkách a aktivitách v Přírodovědném areálu na Semenci v Týně nad Vltavou.

Krasec srdečně zve k návštěvě obou výstav. Máte možnost do 31. července tohoto léta.Přiložené soubory

pozvanka_Krasec.pdf (317 KB)
pozvánka_Semenec.pdf (605.7 KB)

Klíčová slova: , , , ,  | 2 komentáře


Komentáře

  1. maran zapsal 16.08.2017 09:28
    This is a story of the Pandora charm website cheap pandora
  2. James zapsal 05.10.2017 19:49
    I like this site its a master peace ! Glad I observed this on google. The definition of a beautiful woman is one who loves me. by Sloan Wilson.


(vložit i odkaz na web a e-mail »)

   Prohlédnout komentář