Ovčácké slavnosti Borovany


Zapsáno 20.07.2017 09:35:11

Pro návštěvníky na první srpnovou neděli připravujeme řemeslný jarmark s řadou tvořivých dílen pro děti i dospělé, ukázky výcviku a práce ovčáckých psů, výstavu plemen ovcí, dojení a ochutnávku ovčího mléka, ruční i elektrické stříhání ovčí vlny, předení a pletení šály z čerstvě nastříhané vlny.


Přijďte nasát atmosféru okolo oveček, můžete se seznámit jak s živými ovcemi, tak i s láskou připravenými výrobky. Uspokojíte své chutě ovčími specialitami, osaháte si čerstvě nastříhanou vlnu, či si vyrobíte suvenýr v dílničkách, které si prodejci pro Vás připravili.


Tato tradiční akce se každoročně těší účasti rodin s dětmi, seniorů, chovatelů ovcí, řemeslníků, petařek a přadlen. Cílem slavností je osvěta chovatelství ovcí a drobných živnostníků - zpracovatelů ovčích produktů (masa, mléka, vlny, kůže).
Těšíme se v neděli 6. srpna na viděnou.
 

Více informací najdete na www.rosacb.cz.
 

Pokud byste měli zájem se na Ovčáckých slavnostech podílet jako dobrovolník/nice, prosím kontaktujte Karolínu Farkovou (farkova@rosacb.cz)Přiložené soubory

OS_2017_A3_web.pdf (310.9 KB)

Klíčová slova: , , , ,  | 2 komentáře


Komentáře

  1. maran zapsal 16.08.2017 09:27
    This is a story of the Pandora charm website cheap pandora
  2. James zapsal 11.10.2017 12:00
    Howdy! I basically would like to give a huge thumbs up for the good data you've got here on this post. I will probably be coming once again to your weblog for far more soon.


(vložit i odkaz na web a e-mail »)

   Prohlédnout komentář